|

Čechy sever

Jarmila Dušková
Obchodní zástupce pro Horní Řasnice, Dubnice, Bezděčín, Košťálov, Královec, Chrtníky, Plaňany a Chomutovice
T/ +420 485 251 922
M/ +420 731 602 510
E/ jarmila.duskova@eurovia.cz

Petra Kodýtková
Obchodní zástupce pro Tachov, Chlum, Libochovany, Chraberce, Dolánky a Středokluky
T/ +420 416 746 137
M/ +420 724 209 329
E/ petra.kodytkova@eurovia.cz

Provozovny

ProvozovnaTelefonFaxE-mailOtevírací doba
Bezděčín483 393 121483 393 121bezdecin@eurovia.czPo-Pá 6:00 -16:15
Dolánky724 505 657417 825 224dolanky@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.30
Dubnice725 964 031487 851 335dubnice@eurovia.czPo-Pá 6.15-14.15
Horní Řasnice602 496 648487 851 608hornirasnice@eurovia.czPo-Pá 6.15-14.15
Chlum487 877 311 chlum@eurovia.czPo-Pá 6:00-21:30
Chomutovice731 601 286323 617 423chomutovice@eurovia.czPo-Čt 7.00-16.00, Pá 7.00-14.00
Chraberce415 674 289415 674 105chraberce@eurovia.czPo-Pá 6.00-18.00
Chrtníky466 973 021466 973 021chrtniky@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.00
Košťálov481 689 223481 689 224kostalov@eurovia.czPo-Pá 5:30 – 21:15
Královec499 879 239499 879 251kralovec@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.30
(v zimním období nepravidelná)
Libochovany416 746 126416 746 137libochovany@eurovia.czPo-Pá 6.00-18.00
Plaňany321 792 239321 792 603planany@eurovia.czPo-Pá 6:00-16:30
Tachov487 872 051487 872 580tachov@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.15

Pošlete nám námět či připomínku
Mapa provozoven

Novinky

1.9.2018

Čtěte nabídku volných pracovních míst na září 2018.

8.6.2018

Dne 6. června 2018 převzal Michael Junge, předseda představenstva společnosti EUROVIA Kamenolomy, a.s., z rukou zástupců Českého báňského úřadu a Odborového svazu Stavba České republiky prestižní cenu za bezpečnost za výsledky roku 2017 „Zlatý Permon“ v kategorii hornická činnost prováděná povrchovým způsobem v kamenolomech a pískovnách.

Podporujeme Českou společnost ornitologickou Podporujeme
Českou společnost ornitologickou